Özel çorap siparişi

Yaşamınızın bir noktasında çorap giymeniz olasıdır. Elbette, sandalet giydiğimiz zamanlar vardır, ancak ayakkabı giydiyseniz, muhtemelen çorap giymiş olursunuz. Çılgın çoraplar popülaritesini sürekli olarak artırırken, özel çoraplar da aynı derecede popüler olmuştur.

Özel çoraplar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm durumlar için son derece popüler olmuştur:

  • Atletico
  • düğün
  • Aile birleşimi
  • Evcil hayvan çorapları
  • Kişiselleştirilmiş çorap hediye olarak

Liste devam ediyor. Sipariş verirken ne anlama geldiğini anlamak biraz önemli. Bugün onları koruyacağız.

1. çorap türü.

İşleri kolaylaştırmak için 3 temel çorap tipini ele alacağız:

1. ayak bileği

2. Mürettebat

3. diz

1. Ayak bileği çorap

Ayak bileği çorapları, tahmin ettiğiniz gibi, ayak bileğine geri döner. Bunlar standart çoraplar. Çok yaygın olmalarına rağmen, gerçek özel tasarım için fazla alana izin vermediklerinden bunlar alışkanlık için her zaman en iyisi değildir.

2. Mürettebatın Çorapları

Mürettebat çorapları, çılgın ve kişiselleştirilmiş çoraplar için çok popülerdir. Mürettebat çorapları baldır ortalarına kadar yükselecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, özel tasarımla daha fazla alana sahip olmanıza izin verir, ancak diz dışına çıkacak kadar yüksek değildir.

3. Diz çorapları

Diz çoraplar, tahmin ettiğiniz gibi, dizinize geri döner veya biraz daha yükseğe çıkar. Bunlar softbol veya beyzbol gibi atletik sporlar veya partiler, festivaller veya diz çoraplarını sevenler için popüler olma eğilimindedir.

Hangisini sipariş etmelisin?

Özel siparişler için mürettebata çorap sipariş etmenizi tavsiye ediyoruz, çünkü tamamen özel bir tasarım için yeterli alana izin veriyorlar, ancak çoğu insanın tipik olarak giymediği dizler kadar yüksek değiller. Mürettebat çorapları hem işte hem de rastlantısal olarak giyilebilir ve bu da onları en pratik kılar.

% 100 pamuk gibi malzemeler,% 100 polyester olan bir çorabın, nasıl giyildiği ve nasıl yazdırıldığı açısından çok farklı olacağından, stok malzemesinin tipini de kontrol ettiğinizden emin olun.

Örneğin, bir pamuklu çorap muhtemelen çok hafif bir baskıya sahip olmayacak, polyester çok daha rafine baskılı bir tasarıma sahip olacaktır. Tasarımınızı seçerken, ilgilendiğiniz tasarım tipine uygun olduğundan emin olmak için şirketle kontrol ettiğinizden emin olun.

Örneğin, bazı şirketler yalnızca kelimeler yazdırabilir, bazıları ise görüntüler devralabilir. İlgilendiğiniz özel çorap tasarımlarını yapabileceklerinden emin olmak için, şirketin daha önce yapmış olduğu işleri görmek, her zaman en iyisidir.