Kama çizmeleri – Uggs ve Emus için uygun bir alternatif

Bir süredir kadınlar Uggs ve Emu botlarını satın aldılar, sadece zarif görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda rahat. Bununla birlikte, Uggs Australia ve Emu Australia tarafından sunulan çeşitlilikten daha ucuz ve harika görünen yeni koyun derisi çizme serisi mevcut. Bahsettiğimiz botlar Bearpaw botları olarak bilinen botlardır.

Amazon gibi siteleri ziyaret edecekseniz, yakında bu şirketin ürettiği botların en çok satanlar arasında olduğunu keşfedeceksiniz. Bearpaw'ın ürettiği tüm stillerden en popüler olduğu ispatlanan aralıklar T410 ve M410 olarak bilinen stillerdir. Her çiftin dış süet astarı vardır ve içi yumuşak koyun derisi ile kaplıdır.

Uggs ve Emu tarafından yapılanlar gibi bu botların doğal kaplaması, vücut sıcaklığının sabit bir seviyede tutulmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu botlar nemin kaçmasına izin verir, böylece ayaklarınızın kuru, sıcak ve rahat kalması nedeniyle ne kadar süre giydiğiniz önemli değildir.

Ancak, bu bot stilleri ile Uggs ve Emu tarafından üretilenler arasında, Emu Bronte veya Ugg Classic Crochet Tall gibi stiller arasında bir fark vardır. Bearpaw'un ürettiği botlar, termoplastik kauçuk tabanla donatılmıştır ve yine bu, giyilirken, ayakların sıcak ve rahat durmalarını sağlar.

Bugün alabileceğiniz her tür koyun derisi botunda olduğu gibi, bunlar o kadar rahat ki, birçok kadın ilk önce çorap giymeden giymeyi tercih ediyor. Ancak Bearpaw sadece kadınların giymesi için harika bir bot seti yaratmadı, aynı zamanda çocuklar ve erkekler için de harika stillere sahip. Ancak şimdi en popüler görünen iki stile daha yakından bakacağız.

1. Bearpaw Model T410 – Bu tip botun dış süet astarı vardır ve botun kemerden yüksekliği 12 inçtir. Çoğu kadın bu botları büyük bir kot pantolonla veya rahat bir etekle giyme eğilimindedir ve bazıları tam yükseklikte giymeyi tercih eder. Diğer kadınlar, koyun derisi astarlarını en iyi şekilde tanımlayan botların bazılarını ortaya çıkarmak için botların üst kısmını katlama eğilimindedir.

Bu botlar soğuk havalarda (ıslak veya karlı olmasalar bile) giymek için mükemmeldir çünkü kauçuk tabanlar yürürken iyi bir tutuş sağlar. Rahat olmasının yanı sıra, bu botlar kum, çikolata, kestane ve küçük hindistan cevizi ve tabii ki siyah gibi farklı renklerde mevcuttur.

2. Bearpaw M410 modeli – Bu durumda, koyun derisi çizmelerinde dış süet deri astarı bulunur, ancak bunların uzunluğu T410 sürümünden biraz daha düşüktür. Gerçekte, bu özel botun yüksekliği, yayından sadece 10 inç uzunluğundadır. Bu yazıda tartıştığımız diğer stilde olduğu gibi, bunlar kot pantolonla ya da uzun bir Boho etek kot eteğiyle giyilir.

Yine bu botlar kauçuk tabanlarla birlikte gelir, böylece teklif size bunları giyerken ve düşük sıcaklıklarda bile, ıslak veya karlı olmasalar bile uygun işlemler yapma imkanı sunar. Bu özel botları bahsettiğimiz botlardan ayıran ve Uggs ve Emu'nun yarattığı benzer stillerin daha fazla renk seçeneğine sahip olduğudur. Kum, siyah, kestane ve çikolata gibi nötr renklerle birlikte, bu ürün Açık Pembe ve Lacivert renklerinde mevcuttur.

İlk kez giymeden önce bir çift Bearpaw ayakkabısı alırsanız, kaliteli bir süet koruması kullanmak iyi bir fikirdir. Şu anda mevcut birçok farklı şey var ve bunun kullanımı, Bearpaw botlarınızın görünümünü korumanıza yardımcı olacak.