John’un Çılgın Çorapları

Down sendromu yirmi birinci kromozomdaki genetik bozukluktan kaynaklanır. Aynı zamanda Trisomy 21 olarak da bilinir, çünkü çoğu etkilenen insan kromozomun üçüncü bir kopyasına sahiptir, bu nedenle uygun şekilde 21 Mart (3/21) Down sendromunun günüdür. Bu genetik anomali ile karşı karşıya kalan birçok insan var, ancak dünyaları ve yaşamları anormal olmaktan başka bir şey değil.

John Cronin’i al. John’un Crazy Socks’un kurucu ortağıdır ve çocuklardan yetişkinlere, herkese uyacak şekilde her türlü açıklamanın ve boyutların çılgın çoraplarını satan bir çevrimiçi mağazadır. John neden çorap giymeye karar verdi? Yaratıcı ve eğlenceli, yüksek sesle olabilir, sinirli, cesur, geri dönmek isteyen bir adam. Oh, çorapları sever! Ayrıca insanları ve insanlara yardım etmeyi de seviyor ve birisine çılgın çoraplarıyla gülümsediğinde görevini yerine getirdi.

John, Down sendromlu genç bir adam. Ayrıca, çevrimiçi stok mağazasında girişimci olmaktan ziyade, evinin yakınındaki bir teknoloji okulunda perakende satış ve müşteri hizmeti okuyan bir öğrencidir. Ayrıca Özel Olimpiyatlarla kar ayakkabısı, basketbol, ​​pist, futbol, ​​hokey ve bowling ile yarışan bir sporcu. Yetenekli bir adam hakkında konuşun! Evet, Down sendromlu kişilerin spor yapması daha zordur, çünkü etkilerden biri kas tonusu düşüktür ancak pratikte her şey mümkündür. Sonsuz olan bir ruh size de zarar vermez ve kar ayakkabısı uygulamak için karınız olmadığında, bir çocuğun ne yapması gerekir? Sahile vur, işte bu. Kum eğitimi de işe yarıyor!

John ve kurucu babası babası, şirketlerinde çorap, servis ve Özel Olimpiyatlar olan Three S’lere dikkat çekiyor. Kazançlarının% 5’i doğrudan Özel Olimpiyatlar ve sayısız programlarına geri dönüyor.

John’s Crazy Socks onun şirketidir ve elde ettiği şeyle gurur duymaktadır, ancak John olan tek şey değildir. Ne olursa olsun, müşteri hizmetlerinden gururlu ve herkese karşı nazik bir kişidir. Özürlülüğünüz olup olmadığını, yapabileceğiniz bir şey yapmak istiyorsanız, biraz yardıma ihtiyacınız olsa veya hayalinizi gerçekleştirmek için daha fazla zaman alırsa, bunun önemli olmadığını göstermiştir. Hayal edebiliyorsan, aynen John gibi yapabilirsin.