Enfekte olan aloe çoraplarını nasıl baştan yaratırsın?

Aloe vera infüzyon çoraplar çok pahalı olmasa da, sizinki her zaman eğlenceli bir seçenek olabilir. Bu çorapların faydaları kanıtlanmıştır ve siz de evinize yerleştirilebilecek bazı eşyalarla bunlardan yararlanabilirsiniz. Bu, beş kolay adımda yapılabilir.

Neye ihtiyacın var:

  • Aloe Vera bazlı nemlendirici
  • Banyo havlusu
  • Pamuklu çorap

1. adım İstediğiniz bir nemlendirici seçin. Tercihen, kuru veya kırılmış vergileri tedavi etmek için bir şey istersiniz. Mantar önleyici nane, shea yağı veya hindistancevizi yağı gibi malzemeler harika olacaktır.

2. adım Uyumadan önce sıcak ve sıcak bir duş alın. Duş, ayaklarınızın gözeneklerinin açılmasını sağlar. Eğlenceli gerçek: ayakta gözenekler vücudunuzdaki en büyük gözeneklerdir. Vücudun geri kalanı terlemese bile, insanların inanılmaz derecede terleyen ayakları olması oldukça yaygındır.

Duş almak istemiyorsanız, yaklaşık 11 dakika boyunca ayaklarınızı ılık suya batırabilirsiniz. Ancak, gözeneklerinizin daha fazla açılmasını sağlayacağı için kesinlikle bir buharlı duş önerilir.

3. adım Ayaklarınızı bir havlu ile kurulayın. Onları ovalarsanız, ovalama veya cildinize zarar verebilir. Bu, yüz temizliği için sıklıkla sunulan benzer bir tavsiyedir.

4. adım Ayaklarınıza nemlendirici uygulayın. Her yere sürdüğünden emin ol. Losyonu uygularken nazik olduğunuzdan emin olun. Sadece ince bir katmana ihtiyacınız olacaktır.

5. Adım Çorap giymek Besinleri emmek için yeterli zamanı sağlamak için çoraplarınızı gece boyunca bırakın. Sabahları çıkarın ve normal şekilde yıkayın. Onları bir gece boyunca bırakmaya karar vermeseniz bile,

Ayakların öncekinden daha iyi olmalı. Kuru ayaklarla ciddi sorunlarınız varsa, bunu sık sık yapabilirsiniz. Senin için nasıl gittiğini gör. Ancak, bunu yapmak istemiyorsanız, sadece biraz satın alabilirsiniz!

Ayağınıza dikkat etmek herkesin ilgilenmesi gereken bir şey. Ayaklarımızı sürekli kullanmadığımız birçok iş yok. Bu nedenle ayağınıza dikkat etmek için farklı yöntemler kullanmak çok önemlidir.

Okuduğunuz için teşekkürler ve umarım ayaklarınız hiç olmadığı kadar iyi olur!